Шахтарі розпочали страйк

1

shahtar

Сьогодні, через заборгованість по зарплатні, відмовились розпочати роботу шахтарі Нововолинська.

Як повідомив голова первинного осередку Незалежної профспілки гірників України шахти «Нововолинська №1» Анатолій Мухамеджанов, працівникам підприємства не виплатили зарплату за квітень, травень і червень цього року.

Як передає профспілковий сайт КВПУ, профспілковий лідер також наголосив, що у шахтарів складається враження, що добуте ними вугілля нікому у нашій державі не потрібне, бо воно залежується на складах, а не реалізується.

«Гірники зверталися до керівників усіх рівнів, але так і не змогли добитися хоча б часткового погашення заборгованої зарплати. У п’ятницю, 24 липня, представники міської влади Нововолинська, підтримавши справедливі вимоги гірників «Нововолинської №1», побували на прийомі у міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина, але відповіді на запитання, коли працівникам державного підприємства погасять тримісячну заборгованість із зарплати, так і не отримали. Тому шахтарі й розпочали страйк», – йдеться у повідомленні.
Loading...1 коментар

  1. коля on

    Багато українців взагалі не мають ні пенсії, ні зарплати , звільнені з роботи у зв”язку з “ліквідаціями” державних установ, живуть по декілька років випадковими підробітками та за рахунок допомоги від інших членів сім”ї. І немає їм ні пільг, ні субсидій.

Залишити коментар