Шахтарі розповіли, які вони «сепаратисти» - Перший Соціальний

Шахтарі розповіли, які вони «сепаратисти»

1

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Незалежна профспілка гірників України (НПГУ), проти якої ЗМІ та влада розпочали цькування після шахтарських протестів в Києві, звернулась до уряду та президента з відкритим листом.

В листі розповідається про критичну ситуацію, що склалася в паливно-енергетичному комплексі країни, яка і вивела людей на вуличні протести. Так само в листі згадується скільки членів профспілки є бійцями АТО та про трагічну долю тих, хто потрапив до рук представників «ДНР».

Так само копії листа відправлені генеральному директору Міжнародної організації праці Гаю Райдеру, генеральному секретарю Міжнародної конфедерації праці Шаран Барроу, генеральному секретарю Організації Об’єднаних Націй Пан Гі Муну, голові Європейської Ради Дональду Туску.

«Незалежна профспілка гірників України вкотре закликає звернути увагу на критичну ситуацію, що склалася в усьому паливно-енергетичному комплексі. Це – проблема неефективної роботи та зупинки вітчизняних вугільних шахт, неплатежі, незабезпечення вугіллям складів ТЕС, повний провал підготовки до осінньо-зимового сезону 2015-2016 рр., несвоєчасна виплата заробітної плати та порушення всіх принципів соціального діалогу.

Реагуючи на таку ситуацію, гірники скликали та провели 21-22 квітня III з’їзд шахтарів України, на який персонально були запрошені найвищі посадовці держави. Однак ви цей захід проігнорували, так само, як і ваші служби.

Шахтарі стали заручниками обставин, оскільки становище в галузі лише погіршується. Останнім часом працівники вугільної промисловості, зокрема у Львівській та Волинській областях, провели низку стихійних акцій протесту.

Замість об’єктивного реагування на ситуацію, що склалася в ПЕК, органи влади, використовуючи силовий блок, передусім Службу безпеки України, а також підконтрольні засоби масової інформації, вдаються до маніпуляцій, цькування та дискредитації як самих шахтарів, так і активістів профспілкового робітничого руху.

За таких обставин маніпуляцією та брехнею ситуацію виправити не вдасться. Нагадаємо, що в лавах незалежних профспілок перебувають найактивніші прогресивні представники робітничого руху, які прагнуть змінити країну на краще, чітко стоять на позиціях розвитку громадського суспільства і демократії в Україні, інтеграції та устремлінь до кращих європейських стандартів.

Більш як 3 тисячі 500 членів НПГУ беруть участь в АТО у складі Збройних сил, Національної гвардії та добровольчих військових загонів. Доречно буде згадати наших побратимів: Олександра Гурова, якому сепаратисти зрізали склом зображення національного прапора на передпліччі; Олександра Вовка, який зазнав нелюдських катувань у «деенерівських» підвалах; Івана Резніченка, якого по-звірячому вбили терористи у рідному Соледарі, де він був депутатом міської ради…
Закликаємо владу не ігнорувати елементарне прагнення трудового люду мати право на роботу і заробітну плату, яка б дала змогу прогодувати свої сім’ї. Також закликаємо не призначати на високі керівні посади некомпетентних, непрофесійних і непідготовлених людей від своїх політичних сил та власних сімейних бізнесів.

Якщо вдасться зробити спільні кроки до того, щоб бачити і чути потреби кожного громадянина країни, тільки тоді Україна матиме європейське цивілізоване обличчя. Сподіваємося на вашу толерантність і відповідальність перед суспільством», – йдеться у відкритому листі.
Loading...1 коментар

  1. Сергей on

    Большие пиздуны эти т.н. НПГУ и ПРУП самые проплаченные профсоюзы. И пусть не пиздят про шахтеров. Эти шахтеры сами призывали россию и сепаратистов. Были быдлом им и остались. Те кто смог исправить быдлячность и продажность шахтеров те уже с ними не имеют ничего общего, тот же самый Александр Гуров и другие

Залишити коментар