Шахтарі захопили приміщення Міністерства соціальної політики - Перший Соціальний

Шахтарі захопили приміщення Міністерства соціальної політики

0

shahtari_invalidy

Майже сотня шахтарів-інвалідів ночувала в головній будівлі Міністерства соціальної політики в Києві.

Вчора, 14 червня, шахтарі-інваліди розпочали протест на вулиці, але після того, як з боку міністерства знову не було жодної реакції протестувальники увійшли до будівлі та розташувались на 5 поверсі, де знаходиться офіс міністра.

«Після обіду ми зрозуміли, що нам нічого не залишається, як продовжити свій пікет на п’ятому поверсі Мінсоцполітики. Ми заблокували кабінети керівництва, шахтарі-інваліди лягли на підлогу й оголосили голодування. Наразі ми бачимо, що урядовці починають вести з нами діалог», – повідомив голова первинної профспілкової організації Незалежної профспілки гірників України (НПГУ) при Павлоградському міському відділенні Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Микола Житник.

Так, лежачи на підлозі, інваліди праці, які ще й до того оголосили голодування, провели ніч.

Головні вимоги протестувальників – провести перерахунок щомісячних страхових виплат, здійснити осучаснення пенсій, ухвалення законопроекту №4015 «Про внесення змін до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (щодо перерахунку сум щомісячних страхових виплат).
Loading...Залишити коментар