Шахтарів скорочують, вугілля не видобувають - Перший Соціальний

Шахтарів скорочують, вугілля не видобувають

0

shahtar

На головній шахті ДП «Волиньвугілля» вже як три місяці не видобувають вугілля та збираються скорочувати близько ста шахтарів.

На шахті «Нововолинська» №1 припинили видобування з того часу, як на копальні внаслідок обвалу загинуло двоє гірників, пише сайт Буг.

Лаву демонтують, тому що нема дозволу на видобуток вугілля. З власних джерел журналістам стало відомо, що копальні не дали ліцензії на розробку надр.

Якщо міністерство захоче, то така доля може чекати і 9-ту шахту. Нема дозволу, а хто візьметься у такому разі видобувати вугілля, навіть якщо це можна робити без комбайна, відрами?

На початку травня буде скорочено близько 100 чоловік, частину їх переведуть на “Бужанку”, іншу – на шахту 9. Ще частина не хоче працювати і просто розраховується. Залишиться на шахті 235 людей, які будуть займатися відкачкою води і погашенням. У такому режимі копальня має працювати до кінця року. Фінансування йтиме на реструктуризацію.

Зараз обладнання демонтують. Якщо частина вугілля добувається, то не з ціллю заробити на цьому, а для того, щоб дістати обладнання. За видобуток тепер може бути кримінальна відповідальність.




Loading...



Залишити коментар