Шеремета вбила жінка?

1

pavel_sheremet_kyiv_01_640x360_ap_nocredit1

Українські ЗМІ розповсюдили відеозапис з камер спостереження, котрі зафіксували, нібито, процес закладання вибухівки під автомобіль Subaru в якому загинув журналіст Павло Шеремет.

На відео видно, що маніпуляції біля автомобіля здійснює жінка, а за кілька метрів від неї стоїть чоловік.

Відео розповсюдило видання “Обозреватель”, не зазначаючи джерел.

Хронологія, складена виданням, виглядає таким чином:

невідомий чоловік о 00:22 підходить до припаркованого автомобіля. Він присідає біля дверей водія і протирає днище Subaru для установки бомби.
о 2:33 чоловік і жінка йдуть у напрямку будинку, де жив Шеремет – з Ярославового Валу вниз на Івана Франка (з парного боку) – на відстані близько 15 метрів один від одного.
о 2:39 чоловік іде вниз, а жінка у цей час зупиняється біля Subaru, дістає з сумки/пакета вибуховий пристрій і закладає його під днище в районі водійського сидіння, йде. За версією слідства, чоловік, перебуваючи через дорогу, “страхував” жінку-кілера.

Джерело видання повідомило, що місце у глибині двору, де зазвичай паркували Subaru, виявилося зайнятим мікроавтобусом з чужоміськими номерами. Але як тільки автомобіль поставили на вільне місце, бус виїхав.

Перевіряється, чи було це випадковістю, чи зроблено навмисно, щоб змусити водія Subaru поставити автомобіль подалі від вікон, у зручному для закладення вибухового пристрою місці.

Нагадаємо, вранці 20 липня автомобіль, в котрому їхав Павло Шеремет підірвали в центрі Києва. Журналіст загинув. Автомобіль належав власниці видання “Українська правда” Альоні Притулі.

За даними ЗМІ, поліція вже встановила, що ціллю замаху був саме Шеремет, а не Альона Притула.
Loading...1 коментар

  1. Pingback: У справі Шеремета нема прогресу, – Луценко | FakeOFF.info

Залишити коментар