Що сталось на «Харківському ринку» в Києві

2

rozgrom

26 грудня 2016 року о 15-й годині у приміщенні Укрінформу (м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16, перший поверх) відбудеться прес-конференція з приводу подій на столичному «Харківському ринку», пише профспілковий сайт КВПУ.

23 грудня у Києві бульдозерами знесли «Харківський ринок» (вул. Ревуцького, 40). Зранку підприємці замість своїх кіосків із товарами побачили купи металу, розбитого скла та перемішаних із землею речей, продуктів харчування тощо. Вони намагалися захищатися, але сили були нерівні. Багато людей отримали травми. Наразі підприємці та їхня незалежна профспілка протестами намагаються добитися справедливості й захистити своє право на працю.

Про деталі ситуації, що склалася на «Харківському ринку», та наслідки такої політики на прес-конференції розкажуть голова Вільної профспілки підприємців України Валентина Коробка та голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець. На захід також запрошені народні депутати Єгор Соболєв та Ігор Луценко й постраждалі підприємці.
Loading...2 Comments

  1. Али-Баба on

    КОНСТАНТИН НИКОЛАЕВИЧ on 24.12.2016 20:16
    26 грудня 2016 року??????

    Шо, дальше 1-го предложения почитать не позволила любимая собака? Но на говнокоммент время нашлось, да?

Залишити коментар