Штаб АТО нахабно бреше, – доброволець

0

Pisky

Сьогодні вночі від штабу АТО з’явилась інформація про ситуацію в селищі Піски та бойові дії, які там проходять за твердженням добровольців з батальйону ОУН.

«У цей час у ЗМІ поширюється інформація про те, що в населеному пункті Піски триває запеклий бій. Це не відповідає дійсності», – заявлено на сторінці прес-центру АТО в Facebook.

З інформації, яку подає громадська активістка Ганна Сінькова, можна зрозуміти, що є як мінімум дві версії того, що відбувається в Пісках.

«Знову ці Піски, які вже мали стати випаленою землею… Ітак вже через цей мухосранськ в дупі всесвіту постраждало немало наших хлопців… Ось тепер надходить інфа про те, що в батальйоні ОУН тяжкий 300й – Сашко Білий – один з найвідданіших соратників Миколи Коханівського.

Це знову бій в Пісках, а сцикливий штаб АТО вкотре заперечує інформацію про те, що триває бій – а це значить, що ці уроди не планують допомагати ОУНівцям… Переконана, зараз начальник штабу надто зайнятий, щоб приділяти увагу Миколиному батальйону. Адже гряде Новий рік».

Також, нам вдалось поспілкуватись з одним із добровольців батальйону ОУН, який підтвердив версію Ганни Сінькової.

«Штаб АТО в своєму репертуарі, знову бреше. Бойовики намагались прорвати оборону в селищі Піски і, як наслідок, в добровольчого батальйону є 300-й, а 93 бригада, що стоїть поруч, під час бою отримала трьох 200-х. Двоє загинули під час бою, а один помер по дорозі в лікарню».
Loading...Залишити коментар