Сільський голова-мільйонер витрачає бюджет на свій бізнес

0

Голова Підгайцівської сільської ради Юрій Семенюк купує обладнання для свого незадекларованого бізнесу за бюджетні кошти.

Про це повідомляє журналіст Тарас Середич на своїй сторінці у Фейсбуці.

За 2016 рік у голови сільради, наприклад, немає згідно з документами жодного бізнесу. Із доходів – лише зарплата.

Але от уже за 2017 у розділі «доходи» у сім’ї Семенюка з’явився цілий мільйон гривень від підприємницької діяльності. А якої саме – невідомо, бо бізнесу як не було, так і немає. Принаймні в декларації.

Офіційно голова сільради не має жодного задекларованого бізнесу, проте його родина володіє готелем, автомийкою та підприємством з виготовлення бруківки. Також, живучи на одну зарплату сільського голови, Семенюк проживає у будинку площею 314 метрів квадратних, їздить на позашляховиках «Мітсубіші» та «Тойота Ленд Крузер», також має «Тойоту Кемрі». При напоказ пересувається дешевшим позашляховиком, а в гаражі тримає нову Тойоту, вартість якої сягає близько 90 тисяч доларів.

Зі слів журналіста, Семенюк «економить» власні гроші, витрачаючи на закупівлю обладнання для бізнесу бюджетні кошти.

Так, Підгайцівська сільрада витратила 68 тисяч гривень на придбання мийки, насадки, водяного фільтру, пінної насадки, шлангів тощо, також у суму входить монтаж обладнання.

Сільський голова у дерибані бюджету задіяв і інший свій бізнес, з виготовлення бруківки, якою виклав дороги чи не у кожному селі. Своєю чергою за кошти Підгайцівської сільради голова закупив обладнання на цех на 340 тисяч гривень.

Тим часом президент Петро Порошенко нещодавно нагородив Юрія Семенюка Орденом Данила Галицького, вочевидь за дерибан державних коштів. А за щедрий розпродаж земель йому подарували елітний маєток та позашляховик «Тойота Ленд Крузер».
Loading...Залишити коментар