Сільському голові помстились за мобілізацію - Перший Соціальний

Сільському голові помстились за мобілізацію

0

mobilizacija2

Сільському голові Василю Завальнюку односельчани розбили лобове скло в мікроавтобусі через повістки, які він роздає по селу.

З села Красне, що в Надвірнянському районі Івано-Франківщини, в зоні АТО служить три десятка чоловіків, що є найбільшим показником області. Тепер ж під час шостої хвилі мобілізації людський ресурс та розуміння процесу вичерпались, розповів на об’єднаній нараді з питань мобілізації керівників Надвірнянського та Богородчанського районів та Яремчанської міськради Василь Завальнюк.

«Мені розбили лобове скло в бусі, бо кажуть, що я отримав трикімнатну квартиру у Франківську, бо з Красне найбільше людей в області воює солдат. На цей раз мені прийшло 20 повісток – ми вже розіслали їх поштою. Бо від хати відганяють – прийшло до мене чотири людини, один з них порвав лист у мене в кабінеті і кинув мені його в лице. А що би було в хатах?», – розповідає Завальнюк.

Крім того, голова села зізнався, що до нього приходять люди і попереджають: «Це ще твоє щастя, що нікого не вбили. І це дійсно моє щастя», – передають слова Завальнюка журналісти «Галки».




Loading...



Залишити коментар