Сім’я похованого в могилі Олеся не знала, що там лежить чийсь прах

1

mogyla_olesya

Родичі Володимира Михайлишина, якого 3 січня поховали в могилі українського поета Олександра Олеся (Кандиби) в Празі, не знали про те, що там містяться його останки.

“То було так, що дід собі купив могилу, він помер, і ми його поховали в тій могилі, яку він собі купив. А що там хтось лежав, то нам не було відомо. Що там лежав пан Кандиба, ми не знали. Як тільки ми дізналися, то ми вже, власне, нічого змінити не могли. Батько так вирішив”, – сказав виданню Радіо Свобода онук Михайлишина Марко Діан, який проживає в Швейцарії.

Нагадаємо, Олександр Олесь (1878-1944) до недавнього часу був похований на кладовищі в Празі. 3 січня 2017 року його останки були ексгумовані, оскільки на його місці вирішили поховати іншу людину – Володимира Михайлишина, який останні роки платив ренту за могилу українського поета.

Олександра Олеся перепоховають в Україні.
Loading...1 коментар

  1. Африка on

    Это из рязряда: мы знали и жертвовали, но когда ситуация изменилась, то решили по-другому. Ведь все СМИ писали, что старый Михайлишин платил за аренду могилы пана Олеся и когда его не стало, вдруг оказалось, что сын не знал об этом :). Клава, не знал!

Залишити коментар