Сім’я суддів прокурорів задекларувала 11 будинків у Києві

0

Скандальний суддя Апеляційного суду Києва Віктор Глиняний, який отримав рекордну кількість скарг, разом з мамою, невісткою, тещею і колишніми дружинами володіє 7 квартирами і 4 будинками в столиці.

Про це повідомляє проект «Декларації», передає «Bihus.info».

Сам Глиняний задекларував квартиру на 72 квадрата в київському мікрорайоні Позняки, а також будинок площею 174 кв. м на околиці столиці.

Його молодший син Сергій працює заступником начальника інформаційно-аналітичного відділу Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ. У своїй декларації він вказав, що користується квартирою на 100 кв. м. Це житло в новобудові на вул. Олени Пчілки, 5 належить його бабусі по лінії матері Ользі Онищенко.

До того ж Ольга Онищенко є власницею будинку на 120 квадратів на вул. Колодязної. Будинок розташований на околиці столиці навпроти будинку самого судді.

«9 лютого 2015 року дружина Сергія Глиняного Юлія отримала в подарунок ще одну 54-метрову квартиру на Позняках – на вулиці Кошиця 10/21. Юлія Глиняна працює консультантом у Вищому спеціалізованому суді», – наголошується в матеріалі.

Старший син Глиняного Олександр очолює слідче управління СБУ Києва і області, а його дружина Марина працює секретарем судового засідання Дніпровського райсуду.

«Згідно витягу з Реєстру прав на нерухоме майно, колишня дружина Віктора Глиняного Людмила володіє 188-метровим будівлею в провулку Шевченка на околиці Києва і ще одним невідомої площі в селищі Гора поблизу столиці. Також їй належать дві квартири в мікрорайоні Позняки – одна на Олени Пчілки, 4, інша – в новобудові по вулиці Урлівській, 23. Ще дві сусідні квартири в цьому ж будинку на Урлівській записані на 78-річну матір судді Маргариту Глиняний», – повідомив проекті «Декларації».

Як відомо, Віктор Глиняний працює суддею з 1993 року. За даними проекту Prosud, протягом останніх кількох років він встиг стати абсолютним рекордсменом в Апеляційному суді за кількістю поданих на нього скарг.

Крім того цей суддя засвітився в ряді скандальних справ – таких як розгляд скарг Олександра Єфремова, Геннадія Корбана та Романа Насирова.

У 2016 році суддя Глиняний в складі колегії скасував дозвіл на затримання Юрія Іванющенка, що в подальшому стало підставою для його зняття з міжнародного розшуку.
Loading...Залишити коментар