Сім’ї учасників АТО штурмували Андрія Садового

0

sadovy

Члени Львівської обласної спілки соціального захисту бійців АТО увірвалися в кабінет мера Львова Андрія Садового з вимогою негайно звернути увагу на проблеми будівництва будинку для сімей учасників АТО.

Про це повідомив кореспондент «Вголосу».

Однак мера міста не виявилося на робочому місці й до мітингувальників вийшов керівник департаменту «Адміністрація міського голови» Андрій Москаленко. Учасники Львівської обласної спілки соціального захисту бійців АТО передали через нього звернення Андрію Садовому з вимогою негайно звернути увагу на проблеми будівництва будинку для сімей АТО.

Люди вимагають пояснити, чому тендер щодо будівництва будинку вирішили оголосити лише в жовтні, якщо, згідно з графіком, він мав відбутися ще наприкінці серпня. Також їх цікавить, чому 46 млн грн, які депутати Львівської міської ради виділили на будівництво, досі не надійшли на рахунки ЛКП «Рембуд». Окрім того, вони вимагають вирішити ситуацію із зарезервованими земельними ділянками, адже в черзі на квартири перебувають понад тисячу учасників АТО й один будинок їхніх проблем не вирішить. Учасники АТО також вимагають не розтринькувати кошти, виділені на будівництво, зокрема на охорону ділянки, де наразі стоїть лише один вагончик.

Як зазначила голова спілки Богдана Сірків, якщо їхні вимоги не буде виконано, то наступного разу пікетувати мера Львова прийде тисяча бійців АТО і ще тисяча членів їхніх сімей. Загалом сторони домовилися, що наступного тижня відбудеться круглий стіл за участю всіх сторін щодо вирішення проблем будівництва.

Нагадаємо, під час круглого столу на початку липня цього року директор ЛКП «Рембуд» Віктор Писаренко повідомив, що в середині жовтня у Львові планують розпочати будівництво першого будинку для сімей учасників АТО.

Також наприкінці серпня Львівська міськрада, не дочекавшись коштів від держави, ухвалила рішення фінансувати будівництво будинку для учасників АТО.
Loading...Залишити коментар