Символ війни в Ємені померла від голоду

0

У Ємені померла 7-річна дівчинка Амаль Хусейн, чиє фото в газеті New York Times стало символом тривалого конфлікту і голоду в цій країні.

Про це повідомляє CNN, пишуть Букви.

“Моє серце розбите. Амаль завжди посміхалася, тепер я дуже турбуюся за своїх інших дітей”, – сказала мама Амаль.

Вона повідомила, що Амаль померла 26 жовтня в мобільній клініці ЮНІСЕФ в Ємені. Дівчинка була сильно виснажена через недоїдання.

Варто відзначити, що фотожурналіст Тайлер Хікс отримав Пулітцерівську премію за фото дівчинки, яка страждає гострим недоїданням, яке він зробив 18 жовтня в пересувній клініці ЮНІСЕФ в Асламі, Ємен.

Після публікації знімка Амаль на тлі міжнародного скандалу через жорстоке вбивство журналіста Джамала Хашоггі в консульстві Саудівської Аравії в Стамбулі міністр оборони США Джим Меттіс і державний секретар Майк Помпео закликали до припинення вогню “в найближчі 30 днів”.

Відповідно до заяв ЮНІСЕФ, через системне недоїдання і хвороби, яким можна запобігти, в Ємені кожні 10 хвилин помирає дитина у віці до 5 років.

Всього в Ємені голодує близько 5,2 мільйона дітей. Всього – понад 8 млн людей.

До голоду привели зростання цін на продовольство і падаюча вартість єменської валюти в результаті війни в Ємені, яка почалася в 2014 році.
Loading...Залишити коментар