Син першого заступника міністра освіти напав зі зброєю на кур'єра - Перший Соціальний

Син першого заступника міністра освіти напав зі зброєю на кур’єра

0

Син першого заступника міністра освіти України Володимира Ковтунця Михайло напав зі зброєю на кур’єра, щоб забрати у нього мобільний телефон iPhone 8+.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на джерела видання “Обозреватель”.

“Зговорившись з двома подільниками, Михайло вирішив зробити збройний напад на кур’єра одного з інтернет-магазинів, які торгують технікою. Для цих цілей Ковтунець-молодший позичив у знайомого пістолет”, – сказано в повідомленні.

Як пише видання, зловмисники оформили в інтернет-магазині доставку мобільного телефону Iphone 8+ за адресою пер. Артилерійський, 5-а 22-го лютого.

“Там вони чекали кур’єра, погрожували йому пістолетом і застосували фізичну силу. Однак той зумів вирватися і втекти разом з товаром. Після цього потерпілий написав заяву в поліцію”, – повідомляє УНІАН.

Кур’єр впізнав в Ковтунцю того, хто погрожував йому пістолетом при процедурі впізнання. Учасникам нападу вручили підозри про вчинення злочину.

Прес-служба Національної поліції України на момент публікації новини не коментувала інцидент. У МВС України також не опублікували офіційну позицію того, що сталося.
Loading...Залишити коментар