Сину депутата можна “трішки” більше

1

Син нардепа Ігоря Попова. Фото: Київ Оперативний


Соцмережі обурені вироком двом 16-річним грабіжникам, одним з яких є син народного депутата Ігоря Попова. Хлопці отримали умовні терміни за декілька доведених розбійних нападів.

“От ви іноді просите, щоб ми доводили вам “чим закінчуються справи”. Ну, тримайте, тільки тут якось так все доволі дивно відбувається. От посудіть самі, є двоє обвинувачених. Стаття серйозна – одразу декілька розбійних нападів. І це не просто обвинувачення, це реально доведені епізоди, із відеозаписами, все як має бути. А вчора суд такий – клац і умовний термін. Ну, точніше “покарання у вигляді позбавлення волі на п’ять років з випробувальним терміном на два роки”. А потерпілі такі “заперечень немає”. А держобвинувачувач такий “і я”. Оце так ідилія, мммм. А, стоп! Є маленький нюансік. Татко ж у одного із розбояк непростий – депутат, як не як. Хоча нє, справа, мабуть не в цьому. Просто гуманність і справедливість взяли гору, так?”, – пишуть користувачі мережі Facebook.

У соцмережах активно коментують рішення суду, за рішенням якого за кілька епізодів збройних пограбувань хлопцям присудили два роки умовно. Дехто стає на сторону суду і вважає вирок справедливим, мовляв, молоді люди заслуговують на другий шанс.

“Вони неповнолітні, раніше проблем із законом не мали, тяжкі тілесні нікому не завдавали, сума вкраденого мінімальна, потерпілі не мають претензій, а малоліткт щиро каються… Якщо посадити їх до в’язниці, то ви думаєте, що через рік-два вони вийдуть нормальними законослухняними людьми?” – запитує користувач Андрій.

Проте більшість користувачів насторожує, що в більшості суди не є такими ж милосердними та не дають другого шансу людям, у яких немає впливових родичів.

 
Loading...1 коментар

  1. Чучундрий on

    Видимо папа плохой депутат и мало ворует, раз сынку не хватает карманных денег и он вынужден грабить.

Залишити коментар