Скандальний забудовник поверне парку «самозахоплені» 10 соток

0

Забудовник, який через суд «вибив» собі право будівництва в самому парку культури ім. Богдана Хмельницького у Львові, пішов ще далі.

Цього тижня адміністрація центрального парку зафіксувала чергове захоплення території. Будівельники посунули паркан вглиб на декілька метрів. Йдеться про ділянку на вулиці Лижв’ярській одразу за Монументом слави. Проте господарі будови запевняють, що вони нічого не захоплювали, а паркан тимчасовий, повідомляє Zaxid.Net.

Адміністратор парку Сергій Хомчин показує фото, зроблені у травні цього року. Є прив’язки, які неможливо пересунути: важке каміння, люк і рядок дерев. Сьогодні ж металева стіна стоїть просто на парковій алеї. «Є витоптана стежка, яка тікає під паркан. Видно, що вона ще досі толком не заросла і виходить між двоє дерев. Банально можна побачити, що є зміщення», ‒ розповідає адміністратор парку Сергій Хомчин. Назвати ж точну площу захопленої землі можна буде після того, як тут все поміряють геодезисти. Хоча міські землеупорядники вже навіть на око бачать, що апетити розбудовників чималі. Акт обстеження ділянки підтвердив захоплення близько 10 соток. «Було встановлено що громадянка Баляш використовує земельну ділянку орієнтовною площею 24.40, що перебільшує площу яка становить 10.22. 10.42 ‒ це площа земельної ділянки, знаходиться в оренді пані Баляш для обслуговування будівлі», ‒ каже заступник начальника відділу землеустрою Микола Влащук.

А Оксана Баляш ‒ це дружина відомого у Львові екс-регіонала Олега Баляша. Саме вона фігурує у документах цієї будови. Однак, сам підприємець твердить, що паркан тимчасовий. До п’ятниці його перенесуть на стару межу. «Ми нічого не захоплюємо. В цьому місці проходить на глибині 6 метрів водяна траса і були комунальні служби і зараз замінюють. Там був гідрант і вони в тому місці дійсно відсунули той паркан. Паркан буде стояти на тих самих межах, на яких і стояв», ‒ зазначив у телефонному коментарі підприємець Олег Баляш. Аби захистити парк від захоплення, сюди прибула виїзна комісія представників різних служб міста. Оперативно відреагував на це і перший заступник мера Андрій Москаленко. Каже, тільки неординарні методи вбережуть зелений оазис міста в законних існуючих межах. «Вже завтра розпочнемо роботи по заміні мереж. Так сталося, що ці мережі треба класти на територію, на яку і була посунута огорожа. Ми інвестуємо значні кошти і зрозуміло, що ми маємо прокладати багато мереж. Будемо наводити лад згідно з чинним законодавством», ‒ зазначив заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Крім того, представники міськради про зафіксовані порушення офіційно повідомлять ДАБІ та екоінспекцію.
Loading...Залишити коментар