Скандального люстрованого генерал-майора поновили на посаді начальника київської міліції

1

tereshchuk

Генерал-майор Олександр Терещук всього за місяць після звільнення повернувся на посаду начальника управління МВС у Києві.

Про це сам Терещук повідомив журналістам.

«Також рухаючись у бік максимальної відкритості, персонально інформую вас, що Міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим підписано наказ, згідно з яким мене повторно призначили начальником ГУМВС України в місті Києві», – цитує Терещука видання «Новий час».

Терещук пообіцяв працювати максимально відкрито та інформувати громадськість про свої основні кроки та напрямки роботи.

«Обов’язково продовжу інформувати вас про результати роботи, а також по можливості оперативно реагувати на звернення громадськості. Столиця повинна показати позитивний приклад і передати досвід всій Україні!», – сказав він.

Нагадаємо, Терещука звільнили з посади в червні 2015 року після того, як журналісти оприлюднили дані свого розслідування, які показали, що у власності Терещука є трьохповерховий будинок, котрий збудований на землі в Жулянах, яку декілька років тому арештували за підозрою в незаконному виділенні.
Loading...1 коментар

  1. Алекс on

    Все тихо и молча наблюдают за бесчинствами “гаранта”, чье пребывание на должности теперь точно так же можно оспорить как и возврат мента на должность. Ждите, ждите скоро этот “гарант” таким же образом вернёт Януковича и Ко, тем более что он сомневается, что Януковича лишили звания необоснованно.

Залишити коментар