Скарга профспілковців вплинула на виплату заборгованості

0

До голови Незалежної профспілки гірників України Михайла Волинця надійшов лист за підписом заступника голови первинної профспілкової організації НПГУ Головного управління Держпраці у Донецькій області Євгена Анищенка з приводу критичної ситуації, що сталася з виплатою заробітної плати у відомстві.

Зазначалося, що на вересень 2016 р. з необхідних 1 402,8 тис. гри фактично профінансовано 701,4 тис. грн., повідомляє сайт НПГУ.

«У колективі складається соціальна напруга. Зміни у фінансуванні ГУ Держпраці у Донецькій області відбуваються необґрунтовано та незаконно, без внесення відповідних змін до кошторису» , – наголошувалося у зверненні.

З цього приводу лідер НПГУ Михайло Волинець звернувся до очільника Державної служби України з питань праці Романа Чернеги і нагадав, що профспілки здійснюють громадський контроль за виплатою заробітної плати та додержанням законодавства про працю.

«На підставі вищевказаного, – акцентувалося у листі, – НПГУ вимагає усунення порушень чинного законодавства про оплату праці стосовно членів трудового колективу Головного управління Держпраці у Донецькій області».

Одразу ж після цього надійшла інформація, що заборговану суму (700 тис. грн.) вже перераховано Головному управлінню Держпраці у Донецькій області.
Loading...Залишити коментар