Слідчі ГПУ перевірять диплом Гройсмана про вищу освіту

0

Слідчі Генеральної прокуратури України проводять перевірку можливих фактів підробки диплома про вищу освіту Премьер-міністра Володимира Гройсмана.

У зв’язку з цим Печерський районний суд Києва зобов’язав вуз, де навчався Гройсман (а це Міжрегіональна академія управління персоналом), надати матеріали його студентської справи слідчим. Відповідна постанова оприлюднена в Єдиному реєстрі судових рішень, повідомляє сайт # Букви.

“Обґрунтовуючи внесене клопотання, слідчий зазначив, що управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом підробки документа про освіту … Слідчий вказує на те, що … при призначенні Особі_2 (Володимира Гройсмана, – ред .) на посаду Прем’єр-міністра України на пленарному засіданні Верховної Ради народним депутатам України були надані відомості про освіту кандидата і зазначено про наявність диплома спеціаліста, отриманого за період навчання з 2002 по 2003 роки. Заявник вважає, що вказаний диплом спеціаліста міг бути виданий незаконно, тобто шляхом підробки документів, оскільки законодавством про освіту, яке діяло в той час, передбачався термін навчання не менше 5 років”, – йдеться в постанові суду.

У слідчих є місяць, щоб перевірити студентську справу глави Уряду. Вона зберігається в Міжрегіональній академії управління персоналом, де Прем’єр отримав диплом бакалавра і спеціаліста за спеціальністю “Правознавство”.

У постанові зазначено, що слідчі звернулись до всіх вузів, де навчався Гройсман, з проханням надати відповідну інформацію. У той же час, в.о. глави Міжрегіональної академії управління персоналом відмовився надавати копію особової справи Прем’єра.
Loading...Залишити коментар