Слідство розповіло про основні версії вбивства Шеремета

0

Через дев’ять місяців після вбивства журналіста Павла Шеремета, слідство досі розглядає кілька версій.

Про це «Українській правді» повідомив речник Національної поліції Ярослав Тракало.

За його словами на цей час у зазначеному кримінальному провадженні відпрацьовується кілька версій щодо можливих мотивів скоєння вбивства. Серед них, за словами Тракала, розглядають: вчинення злочину через професійну діяльність у Російській Федерації та Республіці Білорусь; помилку в об’єкті злочину – готувалися вбити власника видання «Українська правда» Олену Притулу; критичні публікації Шеремета у виданні «Українська правда» та виступи на радіо «Вести»; дестабілізацію ситуації в державі з метою формування негативного сприйняття суспільно-політичної ситуації в Україні; конфлікти в особистому житті Шеремета.

Також повідомляється, що «Українська правда» направляла низку запитань, на які в поліції відмовилися відповідати, посилаючись на таємницю слідства. Як відомо, Генеральний прокурор Юрій Луценко назвав основною версією вбивства Шеремета помсту за його професійну діяльність.

В свою чергу, голова МВС Арсен Аваков не виключив, що до вбивства Шеремета може бути причетна й Росія. Він також заявив, що Нацполіція готова заплатити 200 тис. грн за будь-яку інформацію, щодо вбивства журналіста.

Нагадаємо, вранці 20 липня 2016 року автомобіль, в котрому їхав Павло Шеремет підірвали в центрі Києва. Журналіст загинув. Автомобіль належав власниці видання “Українська правда” Альоні Притулі. Серед версій вбивства професійна діяльність, особисті мотиви, диверсії іноземних спецслужб, а також замах на власницю автомобіля Альону Притулу.

Раніше з’явилось відео, нібито, встановлення вибухівки під автомобіль Шеремета.

До слова, журналісти “17 каналу” опинились на місці вбивства відразу, чим привернули увагу слідчих. Вони пояснили, що чекали мера Віталія Кличка, з яким домовлялись про інтерв’ю, однак сам Кличко це заперечив. Журналістів викликали на допити.

Поліція не впевнена, що зможе розкрити це вбивство.
Loading...Залишити коментар