Слухання по справі 94 гірників призупинили

0

Представники гірників яких судять в місті Кропивницький подали заяву про відвід судді.

Про це повідомляє профспілковий сайт КВПУ.

Надійшла новина з Кропивницького: слухання по справі 94 гірників шахти «Інгульська» ДП ««Східний гірничо-збагачувальний комбінат» за позовом адміністрації Східного ГЗК зупинено. Причина – відповідачі заявили про відвід судді, оскільки вбачають у його діях упередженість та необ’єктивність.

Коли відбудеться наступне судове засідання, наразі невідомо, оскільки процедура призначення іншого судді може зайняти десять днів. Поки що ж, за словами одного з юристів, які представляють інтереси відповідачів, здійснюється правовий аналіз ухвали з можливим поданням апеляційної скарги.

Нагадаємо, 15 грудня відбулось перше засідання суду за позовом адміністрації шахти «Інгульська» до гірників, які нещодавно провели протестну акцію – відпрацювавши зміну, залишилися під землею. Дев’ять відповідачів із 94 не з’явилися на суд. З огляду на це, юрист ОО НПГУ Західного Донбасу Антон Жмуренко, який представляє інтереси відповідачів, заявив клопотання про відкладення засідання, аби забезпечити реалізацію їхнього права на захист. Суд задовольнив клопотання й переніс засідання на 18 січня 2018 року. Водночас працівники підприємства зафіксували, що суддя разом із представником роботодавця, грубо порушуючи норми Цивільно-процесуального кодексу України, обговорювали організаційні питання у цій справі. Тож, відповідачі планують подати заяву про відвід судді та обговорюють можливості вжиття інших, передбачених законом, заходів.
Loading...Залишити коментар