Сміттям у Львові займеться новостворена компанія - Перший Соціальний

Сміттям у Львові займеться новостворена компанія

0

grybovychi_smittia

Львівські чиновники раніше прийняли рішення продовжити вивіз сміття на проблемне Грибовицьке сміттєзвалище, але не так, як воно відбувалось раніше.

Про це пише «Захід.Нет».

Чиновники прийняли пропозицію компанії «Захід Ресурс Плюс», яка була створена лише в травні 2016 року зі статутним капіталом в 1000 грн.

Компанія каже, що закупила два преси, якими зі сміття утворюватимуть брикети, якими будуть укріплювати тіло Грибовицького сміттєзвалища.

«Є рішення комісії Львівської міськради, яка, розглянувши звернення компанії «Захід Ресурс Плюс», надала їй дозвіл облаштувати тимчасовий пункт для сортування та пресування сміття – поки не побудують сміттєпереробний завод. Поки Львів оголошуватиме інвестиційний конкус, визначено, що ця компанія буде тимчасово переробляти все сміття і брикетувати його», – сказав Голець. За інформацією міськради, після рекомендацій комісії, рішення про спіпрацю з фірмою приймає управління житлового господарства.

Жодних конкурсів міська рада на виконання таких послуг не оголошувала.

За даними Youcontrol, статутний капітал «Захід Ресурс Плюс», заснованої 25 травня Олексієм Соньком та Максимом Степаненком становить лише 1000 грн. 15 липня 2016 року «Захід Ресурс Плюс» змінився засновник – тепер одноосібним власником і керівником компанії є киянин Олександр Залєвський, який також керує запорізьким ТОВ «Технології рециклінга» з аналогічним видом діяльності.

Нагадаємо, в кінці травня на Львівщині трапилась катастрофа – полігон в селі Великі Грибовичі біля Львова, де знаходиться міське сміттєзвалище з 1958 року, загорівся і під час гасіння стався зсув 100 тисяч тон сміття, яке завалило трьох рятувальників. Їх тіла знайшли їхні колеги наступного дня. Всі троє були мешканцями Жовківського району Львівщини.

Основна відповідальність, за словами експертів, лежить на міському голові Львова Андрію Садовому, котрий за 2 попередні каденції відмовив 43 інвесторам у побудові сміттєпереробного заводу. Родичі загиблих рятувальників навіть вигнали його з похоронів.

9 червня під час сесії міськради Львова Садовий мав звітувати, але натомість входи в Ратушу закрили нацгвардійці. Пізніше мер та чиновники силових структур обмінялись звинуваченнями стосовно того, за чиєю ініціативою входи в мерію закрили підрозділи.

Перед тим Садовий попросив Порошенка визнати прилеглі до сміттєзвалища території зоною екологічного лиха, але президент закликав не політизувати господарську проблему і вислав на допомогу авіацію, яка гасила сміттєзвалище.

Недавно стало відомо, що близько третини львівського сміття возять в Київ і спалюють на тамтешньому заводі. Згідно договору, після його завершення Львів повинен забрати в Києва таку ж кількість сміття.
Loading...Залишити коментар