«Сміттєва» бездіяльність Садового визнана протиправною

0

Sadovyj2

Львівський апеляційний адміністративний суд визнав протиправною бездіяльність міського голови Львова та виконавчого комітету Львівської міськради в рішенні проблеми Грибовицького сміттєзвалища.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

У відомстві нагадали, що прокуратура області у 2016 році повторно подавала позовну заяву про визнання протиправною бездіяльність та зобов’язання до вчинення дій. Тоді Львівський окружний адмінсуд зобов’язав виконавчий комітет Львівської міської ради припинити діяльність Грибовицького сміттєзвалища.

Цим же судом прокуратурі було відмовлено в визнанні протиправною бездіяльність незакриття Львівського міського полігону твердих побутових відходів, проведення його рекультивації і вибору земельної ділянки для нового полігону і будівництва на ньому сміттєсортувального комплексу.

З огляду на це, прокуратурою області вказане рішення було оскаржене у вищій інстанції. 30 січня постановою суду апеляційної інстанції скаргу прокуратури Львівської області задоволено повністю.

Визнано протиправною бездіяльність міського голови Львова та виконавчого комітету Львівської міської ради щодо незабезпечення закриття полігону твердих побутових відходів, проведення його рекультивації і вибору у Львові земельної ділянки для створення нового сміттєвого полігону.
Loading...Залишити коментар