Сотні криворіжців вийшли на акцію протесту - Перший Соціальний

Сотні криворіжців вийшли на акцію протесту

0

1 травня в Металургійному районі міста Кривий Ріг близько 300 городян вийшли на мітинг.

Акцію організували з метою привернути увагу до проблеми недостатньої оплати праці. Правопорядок забезпечували 40 правоохоронців: патрульні поліцейські і співробітники Криворізького відділу поліції.

Про це повідомляє на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook профспілковий активіст Сергій Барабащук.

Близько 10:30 працівники промислових підприємств міста провели мирну акцію. Мітингувальники вимагали, щоб міська влада переглянули рівень нарахування зарплати робітникам і збільшили оклад до тисячі євро. Організатором виступив незалежна профспілка гірників України.

Люди вийшли на проїжджу частину на 95 кварталі з прапорами і рупорами, пройшли близько п’яти кіл, скандуючи «Українцям більше зарплати!» І попрямували під будівлю Металургійного райвиконкому.
Юрій Самойлов, голова незалежної криворізького профспілки гірників України, пояснив мотиви проведення акції: «Зараз в Україні приймається новий кодекс законів про працю, він повністю прибирає всі нормативи, які ставилися до прав людини на робочих місцях і говорить про те, що поведінка працівників – в руках роботодавця. Це повністю суперечить Кодексу України. А вік виходу на пенсію росте. При цьому 80% городян працюють в аварійних умовах. Тому ми хочемо, щоб в нашій країні була гідна оплата праці».
Loading...Залишити коментар