Сотні людей вийшли згадати антифашиста

0

Кілька сотень людей вийшли на вулиці Парижа в суботу, 3 червня, в четверту річницю з дня смерті Климента Меріке, активіста-антифашиста, який був убитий неонацистами.

Антифашисти несли банер «Чотири роки по тому після смерті Климента Меріке ми боремося з усіма формами расизму та крайніми правими». Хода пройшла мирно.

Французький антифашист Климент Мерік народився 30 листопада 1994 року. З 15 років перебував в Національній конфедерації праці (CNT), був анархо-синдикалістом. У вересні 2012 року він почав навчання в Інституті політичних досліджень в Парижі і став активним учасником федерації профспілок французьких студентів «Студентська солідарність», де виступав за права іноземців та рівність між чоловіками і жінками.

Климент був убитий 5 червня 2013 року неонацистами в Парижі. Повідомлення про його смерть викликала широкий громадський резонанс. На наступний ранок після вбивства були затримані четверо неонацистів, в тому числі головний підозрюваний – іммігрант з Іспанії Естебан Морільо, ще три неонациста прийшли в поліцію самі, восьмий був затриманий наступного дня. В даний час Естебан Морільо і Семуель Дафор звинувачуються в заподіянні шкоди здоров’ю, що спричинило за собою смерть, із застосуванням зброї.
Loading...Залишити коментар