Соціальний захист матерів та дітей треба збільшувати

0

vagitni

Таку думку висловлюють представники Міжнародної організації праці (МОП) спираючись на останні дослідження.

«Щодня близько 800 жінок гинуть під час пологів. Крім того, кожен день помирають 18 тисяч дітей. Реальність залишається сумною, і, незважаючи на зусилля, зроблені в рамках досягнення Цілей розвитку тисячоліття, в країнах рівень смертності серед матерів і дітей залишається високим. Більшості смертям можна було б запобігти за допомогою вживання адекватних заходів соціального захисту. Загальна охорона здоров’я матері і дитини разом з грошовими виплатами, які йдуть на придбання необхідної їжі, одягу та соціальних послуг, – це ключ до зниження високого рівня смертності», – розповіла голова Департаменту соціального захисту МОП Ізабель Ортіз.

Як вважає представниця МОП, порятунок дітей та майбутніх матерів це питання правильного розставлення пріоритетів, адже загальна вартість допомоги для всіх вагітних жінок і дітей у 57 країнах з низькими доходами по яким зібрана інформація, становить лише 0,6% від коштів, витрачених країнами «Великої двадцятки» на порятунок фінансової системи в 2009 році.

Тобто, несправедливий розподіл фінансів і призводить до трагічної та сумної статистики.

Найбільше насторожує МОП те, що навіть в деяких Європейських країнах влада починає скорочувати соціальну допомогу дітям та вагітним жінкам.
Loading...Залишити коментар