Співробітники податкової міліції прийшли в офіс “Київстар

1

Співробітники податкової міліції прийшли з обшуком в офіс мобільного оператора “Київстар”.

Обшуки відбуваються в рамках розслідування кримінальної провадження за фактом несплати близько 2,4 млрд гривень податків.

Про це поінформували в Державній фіскальної службі України.

“Співробітниками податкової міліції Офісу великих платників податків ДФС в рамках розслідування кримінального провадження за фактом несплати близько 2,4 млрд грн податків 4 січня 2018 року за фактичним місцем розташування офісних приміщень ПрАТ «Київстар» з метою відшукання та вилучення документів, що мають об’єктивне значення у кримінальному провадженні, проведено обшук на виконання ухвали слідчого судді від 3 січня 2018 року, постановленої за результатами розгляду відповідного клопотання слідчого, погодженого процесуальним керівником – прокурором Генеральної прокуратури України. Працівники податкової міліції під час проведення слідчих дій діяли відповідно до норм чинного законодавства та норм Кримінального процесуального кодексу України. Під час проведення обшуку у відповідності зі змінами до Кримінального процесуального кодексу застосовувався відеозапис. Досудове розслідування триває.”, – написано в повідомленні.
Loading...1 коментар

  1. Марина on

    Коментар прес-служби Київстар:
    «04 січня 2018 року близько 30 співробітників податкової поліції відвідали офіс «Київстар» з метою отримати оригінали договорів на постачання послуг, які були укладені ще минулим керівництвом компанії і по яких давно завершився строк дії. Київстар добровільно надав затребувані документи (три договори та кілька трьох десятків доповнень до них), що було зафіксовано відповідним протоколом. Нагадаємо, що Київстар вже протягом двох років оскаржує в адміністративному суді м. Києва акт податкової перевірки, яким компанії донарахована суттєва сума податків. Компанія категорично не погоджується з таким рішенням ДФС. З метою довести свою правову позицію і якнайшвидше завершити цю суперечку, Київстар активно співпрацює з судовими інстанціями, надаючи в робочому порядку всі затребувані документи. Нагадаємо, що Київстар – платник податків номер 1 в галузі зв’язку і входить у число ТОП-20 найбільших платників податків України. За всю історію роботи в Україні Київстар сплатив державі понад 52 млрд грн податків. Київстар сплачує податки своєчасно, у відповідності з вимогами законодавства і готовий доводити свою правову позицію усіма законними засобами».

Залишити коментар