Стара львівська бруківка масово розкрадається

0

brukivka

Громадські активісти у Львові давно вже стверджували, що постійно після ремонтів пропадає стара австрійська бруківка, яку заміняють або сучасною, або якоюсь другосортною.

Цього разу люди не могли не звернути увагу, що величезну частина бруківки на проспекті Свободи замінили сучасною плиткою. Дехто вважає, що питання в банальній ціні австрійської бруківки.

«На чорному ринку орієнтовна вартість вічної по суті бруківки приблизно 200 доларів за квадратний метр. На першій сьогоднішній світлині оформлений з маловартісної піщано-цементної суміші пішохідний перехід (один з трьох) на перетині просп. Свободи та вул. Гнатюка. Загальна площа цих щойно зроблених переходів – понад сто кв. метрів. Полічите самі? – А на цьому місці власне і була століттями австрійська бруківка», – написав в соціальній мережі Facebook директор галереї «Равлик» Юрій Гайда.

brukivka2

Крім того, на своїй сторінці Юрій звернувся до депутатів, міліції, прокуратури із запитанням чи їм взагалі цікаво, що відбувається з бруківкою.

«1) до теперішніх депутатів, ревізійного управління, міліції, прокуратури – ви займетеся цим, чи ви в долі?

2) питання до журналістів – вам цікаве таке розслідування?

3) питання до партій, що хочуть до влади – за півтора місяці зробите місту щось РЕАЛЬНО добре?

На другій світлині ( є й інші) – момент завантаження, можна розібрати номер машини. Бруківка була акуратно розділена по двох видах та завантажена в дві машини. Всі роботи та транспортні засоби – виконавця : «Гарантспецбуд». Все оплачено ( в тому числі і прибуток фірми!) з нашого міського бюджету, отож бруківка обходиться ЗАДАРМА!

І наостанок : насправді, ціна питання, за останні десять років ремонтів довгих вулиць – Городоцької, Шевченка, Личаківської, тощо становить площі багатьох десятків тисяч квадратних метрів!
Це нам цікаво?», – запитав Гайда.
Loading...Залишити коментар