Студентська помста не дає спати владі

0

43-4

Ще не встигла початись основна акція протесту в мексиканській столиці, як люди в капюшонах та масках вирішили не відтягувати сутичок з поліцією.

Декілька десятків активістів, перекривши одну з головних доріг Мехіко, на спробу поліції очистити дорогу відповіли камінням та пляшками із запальною сумішшю. Перед цим, сотні маніфестантів годинами утримували дорогу, що веде до столичного аеропорту імені Беніто Хуареса. І це все відбувалось до початку сьогоднішньої акції, на яку з різних міст Мексики вже з’їхались тисячі людей. Поліція підозрює в спробі дестабілізувати ситуацію групи анархістів та студентів лівих поглядів.

Нагадаємо, у Мексиці вже два місяці не припиняються протести, що, в своїй більшості, закінчуються сутичками з поліцією і військовими та супроводжуються нападами та підпалами державних установ. Такі акції викликані вбивством 6-х та викраденням 43-х студентів поліцією в місті Ігуала.

Влада намагається нашвидкоруч покарати винних, адже з кожним днем протести стають більш радикальними і помста за смерть студентів може зачепити не тільки фігурантів цієї справи.
Loading...Залишити коментар