Суд арештував майно міністра енергетики та вугільної промисловості

0

Апеляційний суд Києва ухвалив рішення про арешт двох земельних ділянок та автомобіля міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика за клопотанням, поданим бізнесменом, президентом футбольного клубу “Карпати” (Львів) Петром Димінським.

Про це повідомляють “Українські Новини” з посиланням на матеріали суду.

Відзначається, що Димінський звернувся до суду з позовом про стягнення заборгованості за договором позики від 10 липня в розмірі 1,2 млн доларів і 3% річних в розмірі 2,7 млн ​​гривень.

Так, ще на початку жовтня представник Димінського подав чергову заяву про забезпечення позову, в якому просив накласти арешт на земельні ділянки площею 0,12 і 0,037 га в Київській області і автомобіль Mercedes-Benz S500L 4MATIC 2015 року випуску. Печерський районний суд відмовив у задоволенні заяви.

У зв’язку з цим Димінський подав апеляцію на дане рішення.

Згодом Апеляційний суд визнав обґрунтованим припущення представника бізнесмена, що Насалик може продати земельні ділянки та автомобіль, що може ускладнити виплату позики в разі прийняття позитивного для Димінського рішення. У зв’язку з цим суд задовольнив скаргу Димінського і заарештував дві земельні ділянки і автомобіль Насалика.

Рішення оскарженню не підлягає.
Loading...Залишити коментар