Суд вирішив не ув‘язнювати нападника на Найєма - Перший Соціальний

Суд вирішив не ув‘язнювати нападника на Найєма

0

Суд вирішив застосувати щодо підозрюваного у нападі на нардепа Мустафу Найєиа запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту із забороною цілодобово залишати місце проживання.

Про це у залі суду заявила головуюча суддя Олена Мєлєшко, передає Depo.ua з посиланням на “Українську правду”.

Перед початком засідання адвокат Саітова заявив про клопотання щодо порушення прав людини щодо його підзахисного через те, що той перебуває у скляній кабінці під час судового засідання.

Суддя дозволила йому переміститися до захисника та перекладача.

У свою чергу сторона обвинувачення звернулася до суду з клопотанням про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Прокурор зазначив, що оскільки підозрюваний є громадянином іншої держави, має в Україні лише посвідку на проживання, а також може чинити вплив на потерпілого, то варто застосувати до нього запобіжний захід виключно у вигляді тримання під вартою.

Адвокат на це заперечив, заявивши, що не розуміє, як Саітов може чинити тиск на Найєма.

“Мені цікаво, як студент 2 курсу може впливати на народного депутата”, – заявив він.

Зазначалося, що Саітов навчається у Київському політехнічному інституті. Також захисник наголошував на тому, що питання має наразі “політичне русло”, а тримання під вартою може порушити “право на освіту” його підзахисного. Крім того, він заявив, що були порушення під час затримання Саітова і недостатні докази щодо підтвердження його вини.

Підозрюваний у суді заперечив, що саме він був ініціатором нападу на Найєма. Підставами нападу він назвав те, що “обставини так склалися, але ніхто цього не хотів”.

“Діти можуть лякатися”, – додав адвокат.

Після наради суддя відмовила у триманні під вартою громадянина Росії Саітова Магомеда-Саліха Арбуєвича.

Також у середу суд має розглянути клопотання щодо тримання під вартоюще двох фігурнатів інциденту.
Loading...Залишити коментар