«Судді» зґвалтуванням вирішили покарати двох жінок за провину їх брата - Перший Соціальний

«Судді» зґвалтуванням вирішили покарати двох жінок за провину їх брата

1

indija-feminizm

Двох сестер віком 23 та 15 років старійшини села, що знаходиться в індійському штаті Уттар-Прадеш, засудили до зґвалтування.

Провиною 23-річної Мінакші Кумарі та її 15-річної сестру стало те, що їх брат Раві втік із заміжньою жінкою, яка ще й належала до вищої за нього касти джатів. Як повідомляє правозахисна організація Amnesty International, молоду жінку, з якою втік брат засуджених, півроку тому насильно видали заміж.

За рішенням сільської ради, куди, як не дивно, входять одні чоловіки, дівчат було вирішено зґвалтувати і виставити оголеними на загальний огляд, щоб «помститися за проступок брата».

На щастя, передбачаючи наслідки, дівчата разом з близькими родичами поспішно втекли з села, залишивши пустий будинок, який оскаженілі односельці розграбували.

Правозахисники з Amnesty International звернулися до індійської влади з проханням негайно втрутитися і захистити сестер Кумарі. Як зазначили в організації, батько дівчат також вимагає, щоб поліцейські забезпечили охорону коханої його сина, яка зараз чекає дитину.
Loading...1 коментар

  1. Хітрі збоченці і педофіли. Присудили згвалтування щоб потім першими приймати в цьому участь…

Залишити коментар