Суддя хоче повісткою викликати полоненого в “ДНР” Козловського

0

Суддя Соломянського районного суду Людмила Кізюн вирішила викликати повісткою до суду утримуваного в полоні бойовиків “ДНР” Ігоря Козловського.

Про це повідомляють в соціальних мережах.

“Уявіть собі, дуже хворій дитині не виплачують пенсію з інвалідності, бо її батько в полоні в так званої ДНР другий рік. Держава у нас дуже опікується інтересами дітей, тому пенсію треба переоформити на іншого опікуна і це вельми непростий процес. Родина звертається до суду з проханням призначити опікуном матір, але суддя Кізюн Людмила Іванівна відкладає слухання, бо батько не є присутнім в суді.

Чому? Довідки СБУ не досить і ця “суддя” має достатньо цинізму, щоб заявити, що збирається викликати батька до суду повісткою. Повісткою! Викликати! З полону т.з. ДНР!

Батько – український вчений та громадський діяч Ігор Козловський і в нашій реальності можливо, щоб одночасно президент у Страсбурзі згадував у виступі ім’я професора, як політв’язня, а суддя Кізюн Людмила, позбавляла його дитину пенсії ще на 4 місяці, бо батько “не з’явився до суду”.”, – написано в повідомленні.
Loading...Залишити коментар