Судовий процес між звільненими працівниками та Fujikura розпочався - Перший Соціальний

Судовий процес між звільненими працівниками та Fujikura розпочався

1

fujikura

Розпочався судовий процес між дирекцією заводу Fujikura, що недавно відкрився у передмісті Львова, та звільненими робітниками.

Про це повідомив юрист Віталій Дудін на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Поділюся секретом. Якщо індонезійці тільки взнали про дешевизну нашої праці, то японці у Львові нею вже давно користуються. При чому зекономлених коштів вистачає на якісних адвокатів. Відбулися два засідання по підготовлених мною позовах про звільнення працівників «Фуджікури». Як виявилось, для того щоб опонувати нашій аргументації, заводу довелося найняти к.ю.н., викладача, досвідченого правника відомої фірми «Кодарі партнерс». Дуже співчуваю йому, адже виконувати роль «профспілкового кілера» завжди важко. Тим паче, коли документи складаються нашвидкоруч і заднім числом (а місцями й без дат)…

– Так, я взнав, що позивачі – справжнісінькі саботажники і руйнатори виробництва. Виявляється, вони відлучались з конвеєру і зупиняли його (чим завдали шкоду на 0 грн, бо збитки не встановлені)

– Євген ще й «дИмотивував» інших тим, що розповідав про нереальність норм виробітку (дИмотиватор такий!). Ще він «влаштовував дискусії», бо не погоджувався з переведенням
– Після усунення бунтаря з дільниці, ї продуктивність зросла до 105%! Ось так він не дозволяв розкритись стаханівському потенціалу…

– Профспілка, ясна річ, ніколи не діяла (бо ви ж її і душили, панове). Але парадокс у тому, що звільнили профактивістів в один день після установчих зборів (хоча порушення ніби стались раніш – ці факти тримали на «чорний день»).

Словом, сподіваюсь, що японський інвестор буде силами української правничої еліти боротись далі, тим самим приносячи радість світовому робітничому класу!», – написав Дудін.

Нагадаємо, майже місяць тому, після спроби створити на заводі Fujikura профспілку, були звільнені двоє працівників-ініціаторів, які на установчих зборах були обрані головою профспілки та заступником голови. За твердженням робітників, на підприємстві жахливі умови праці та погане ставлення керівництва до підлеглих.
Loading...1 коментар

  1. іван on

    а ви як думали?оце вам європейська демократія за котру готові життя покласти.і це лише початок …

Залишити коментар