Супрун не змогла відповісти депутатам

0

Виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун в ході виступу на засіданні фракції БПП не змогла відповісти на поставлені їй запитання щодо своєї діяльності і проведення в Україні медичної реформи, заявив нардеп Борислав Розенблат в ефірі 112 Україна.

«Коли вчора була зустріч з в.о. міністра охорони здоров’я Уляною Супрун, після подання її реформи, ми просто поставили їй кілька запитань, на які не отримали відповідь. Коли я спілкувався з прем’єром Гройсманом, то сказав, що вважаю, що він повинен негайно створити робочу групу, дискусійний клуб, який дійсно дозволить цю реформу впровадити в життя», – сказав він.

«Я поставив їй 4 питання, зокрема про те, чому не виконується 49 стаття Конституції, згідно з якою люди мають право на безкоштовні медичні послуги, також питання щодо недофінансування, державний бюджет передбачає 72 мільярди консолідованого бюджету на використання в медичній сфері, цього недостатньо, «провідна країна», англійська система, яку вона впровадила, вимагає 8-9% ВВП країни», – додав нардеп.

За словами Розенблата, безуспішні спроби внести кандидатуру голови МОЗ тривають вже півроку.

«На сьогоднішній день ми хочемо, щоб пан Гройсман вніс цю кандидатуру, тому що неможливо працювати без такого профільного міністра», – резюмував він.
Loading...Залишити коментар