Супрун висловилась щодо страйку в Медичному університеті імені Богомольця

0

Ситуація зі страйком в Медичному університеті імені Богомольця склалася в результаті дій деяких членів адміністрації та деканів вузу.

Про це на своїй сторінці в Facebook написала і. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

“Це не страйк студентів та викладачів – це саботаж деяких членів адміністрації та деканів НМУ.

Прошу не плутати два кардинально різні явища – самоорганізований студентський рух та спущену згори ініціативу зриву навчального процесу, в заручниках якої опинилися тисячі майбутніх лікарів.

Проблема не в комісії МОЗУ, яка мала здійснити елементарну перевірку документації, а в страху втратити безмежну владу і нездорове уявлення про межі власних повноважень керівництвом НМУ.

Студенти НМУ – вільні люди, які хочуть навчатися, й цьому підтвердженням є їхнє щире обурення кайданам на дверях до навчальних корпусів.

Сьогодні о 13:00 студенти, викладачі та громадські активісти, які готові говорити про цю ситуацію в НМУ, прийдуть в УКМЦ напряму поспілкуватися з журналістами.”, – написала Супрун.

Нагадаємо, вчора, 25 лютого, студенти і трудовий колектив Національного медичного університету імені О.О. Богомольця оголосили безстроковий страйк.

Страйк оголошено страйкомом, до якого увійшли зі сторони студентства представники Студентського парламенту Університету, Студентської ГО “Студентська довіра”, студентський профком, та студентський актив. Зі сторони трудового колективу НМУ імені О.О. Богомольця декани та проректори, профспілковий комітет університету.
Loading...Залишити коментар