Сутичка мажорів та патрульної поліції

0

policija

В Голосіївському районі Києва відбувся конфлікт молодиків з патрульними поліцейськими, які намагались зупинити незаконні нічні гонки.

Патрульній машині, яка вимушена була їхати по зустрічній через корок, який утворився вночі завдяки проведенню гонок, перекрили дорогу молоді люди, які відмовились пропускати поліцейських та виганяли їх з місця події.

«Зверніть увагу. На кадрах фігурують пішаки, але наприкінці в кадри потрапляє автомобіль марки «Maserati» чорного кольору. Ціна на ці авто в Україні починається від 74 000 євро», – пишуть на сайті Старко під викладеним відео.

Конфлікт між поліцією та мажорами переріс у сутичку, коли один з молодиків спробував проникнути у патрульну машину. Поліцейські навіть оголили зброю та затримали порушника, який відверто чинив опір.

Правда, за деякий час під тиском інших молодиків, що приїхали на дорогих авто, поліцейські всіх відпустили, мотивуючи свої дії тим, що порушники вибачились та пообіцяли більше не проводити незаконні гонки саме в цьому районі. Цікаво, чи так само легко відпустили б середньостатистичного українця, який би вчинив дрібне правопорушення.
Loading...Залишити коментар