«Свобода» хоче заборонити аборти

0

Депутати з ВО “Свобода” внесли до парламенту законопроект, що вводить кримінальну відповідальність за аборти, повідомляє ТСН.

Авторами законопроекту №2646-1 “Про внесення змін у деякі законодавчі акти України (щодо заборони штучного переривання вагітності (аборт)” виступили Олександр Сич, Руслан Зелік і Руслан Марцінків. На сайті Верховної Ради текст законопроекту ще не опублікований.

Як розповів співавтор документа Олександр Сич, з ініціативою заборони абортів виступила громадська організація “Івано-Франківський християнський рух за життя”, яку підтримали депутати. Як свідчить пояснювальна записка, окрім кримінальної відповідальності за сам аборт, автори хочуть ввести адміністративну відповідальність за “пропаганду або заклик до штучного переривання вагітності (аборту)“.

“В програмі ВО “Свобода” є пункт про заборону абортів, тому ми внесли відповідний законопроект у Верховну Раду”, – повідомив Олександр Сич.

За його словами, аборт буде легальним тільки в трьох випадках: у разі зґвалтування, у випадку, якщо вагітність загрожує життю жінки або за медичними показниками щодо майбутньої дитини.
Loading...Залишити коментар