«Свободівці» напали на активістів ЛГБТ - Перший Соціальний

«Свободівці» напали на активістів ЛГБТ

0

Під час акції проти нового Трудового кодексу, яка проходила в Києві, відбувся конфлікт між членами ВО «Свобода» та активістами ЛГБТ.

Представникам від ультраправих не сподобалось, що активісти ЛГБТ прийшли виступити проти законопроекту нового Трудового кодексу і накинулись на веселковий прапор та поламали вудочку.

«Вудку поламали, після чого, здається, Ноєвий у виступі тут же заявив, що вони не потерплять «екстремістської» ЛГБТ-символіки в Україні, «Свобода», наскільки я зрозумів, намагалася не дати виступити активістці «Прямої дії», заглушивши своїм мегафоном і відсунувши її виступ ще на кілька чоловік. Нарешті, виступила представниця ПС з важливим виступом, в якому не було ні слова про Трудовий кодекс, зате багато про «напомаджених мужиків». Закінчила вона золотими словами: «Хочу звільняти і буду звільняти! Я сама підприємець!», – прокоментував події під час акції громадський активіст Денис Пілаш.

Загалом більшість учасників негативно сприйняли дії ультраправих.

«Але в цілому норм. Більшість виступаючих – профспілкові працівники та громадські працівники, і було відразу видно, хто по справі, а хто з «тендером» прийшов боротися», – констатував Пілаш.
Loading...Залишити коментар