Священик хоче, щоб церква фінансувала терористів

0

52410
Андрій Манич, священик Донецької єпархії, просить патріарха Кирила вмовити Московський патріархат та Кремль забезпечити фінансуванням бойовиків ДНР.  Крім того, звернути увагу на корупцію серед очільників угрупування та посприяти кращому надходженню грошей з РФ.

Про це написав Дмитро Тимчук, голова організації “Інформаційний Спротив”.

“До керівництва Російської Православної Церкви (РПЦ) звернувся священнослужитель Донецької єпархії, настоятель храму Святих Новомучеників (м.Донецьк) отець Андрій, який, виступаючи від імені керівника Донецької єпархії митрополита Іларіона, передав прохання донести до патріарха Кирила інформацію про корупцію в «ДНР», розграбуванні бюджетних коштів, важкого соціально-економічного становища жителів Донбасу. О. Андрей просить російських «колег» донести до відома керівництва РФ про необхідність кадрових змін в «ДНР», в т.ч. серед вищих посадових осіб та відповідних кураторів з РФ”, –  йдеться у повідомленні Тимчука.

Нагадаємо,  Андрій Манич нещодавно тримав благословення від митрополита Іларіона бути духовником всіх бойовиків ДНР. Крім того, Манич отримав підтримку щодо заснування проросійської організації “Імперський Союз”.
Loading...Залишити коментар