Священник побив парафіян, які вимагали звітності з пожертв

0

pop

Скандали за участі священнослужителів в Україні тривають.

В селі Раденськ Херсонської області місцевий мешканець звинуватив священника УПЦ МП у привласненні пожертв парафіян на будівництво нового храму, попросивши звіту. Не отримавши відповіді, селянин поскаржився в Херсонську єпархію УПЦ. Останній ж не придумав нічого кращого, як прийти до селянина додому з кулаками.

Іван Шпирко був вдома разом з жінкою, коли прийшов священник. “Дуже кричав, ми йому сказали – йдіть звідси, якщо ви прийшли не миритися, а кричати, але батюшка скипів, штору обірвав, перекинув табуретки, кинув у мене телефоном, вдарив в обличчя, а потім хотів ще вдарити”, – розповідає Ганна Суслова, учасниця конфлікту.

На захист жінки став чоловік, за що і отримав від раба Божого кулаком по обличчю.

Почувши сварку, прибігла сусідка. “Обзивав дівчат, всі в шоці, ніхто такого не очікував, щоб священник руку піднімав, я не можу навіть до церкви йти”, – сказала Марія Семікопанько.

Мешканці села запевняють, що замість будівництва храму, священник використовував благодійні кошти для власного збагачення, наприклад, для покупки автомобіля.

Священник бійки з селянами не заперечує. Спілкуючись з журналістами біля своєї новенької іномарки, він сказав, що йому рвали бороду й обзивали злодієм, на що він кинув жінці телефоном в обличчя. Також він прокоментував і придбання машини: “Я ховаю, я хрещу дітей, освячую будинки, я що, не маю права машину собі купити?”, – каже отець Георгій.

У Цюрупинському РВ УМВС Херсонської області поінформували, що за фактом нанесення легких тілесних ушкоджень внесені матеріали до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Loading...Залишити коментар