Священники зібрались забудувати частину історичного цвинтарю

1

zabudova

У центрі Луцька священники вирішили збудувати альтанку на території цвинтарю, який належить до національних пам’яток.

На місці будівництва зібрались громадські активісти, міліція, депутати міської ради, представники адміністративних та музейних установ, мистецтвознавці, щоб розібратися в законності проведених робіт, повідомляють Хроніки Любарта.

На території давнього цвинтаря біля собору будівельники вирили яму і вже встигли залити бетонні сваї. Проте виявилося, що у них немає документів і дозволів на проведення робіт. Представити себе і своє підприємство вони відмовилися і заявили, що їх «попросив будувати священик».

Головний інспектор будівельного нагляду управління Державної архітектурної будівельної інспекції у Волинській області Степан Маркевич підтвердив, що дозвіл на проведення будь-яких робіт на цьому місці в них не зареєстрований. Також дозволів не давали ні Мінкульт, ні міська рада.

Натомість протоієрей Віталій Собко не зміг надати відповідей на питання журналістів. Він заявив, що не знає про таке будівництво.

З надійних джерел стало відомо, що адміністрація єпархії таким чином намагається збудувати альтанку, де могли б фотографуватися молодята. На даний час роботи зупинені.
Loading...1 коментар

  1. Микола. Волинь on

    Хіба можуть загарбники щось створювати, примножувати …??? Ні! Загарбники лише трощать, руйнують.
    Їх історія лише кілька років. А скільки вже людей відлучили від Церкви Христової і завели в блуд!!!

Залишити коментар