Таліби обезголовили двох дітей в Кандагарі

0

talibanБойовики руху “Талібан” обезголовили двох хлопчиків 10 і 16 років в афганській провінції Кандагар.Про це повідомив представник афганської влади Джамал Ага, передає ИТАР-ТАСС.

Вбивство було зроблено бойовиками як попередження місцевим жителям не співпрацювати з місцевою владою. За словами Ага, хлопчики відвідали контрольно-пропускний пункт афганських військових і поліцейських, розташований недалеко від їхнього будинку. Метою їхнього відвідування було зібрати залишки їжі для своїх сімей, що перебувають у тяжкому становищі.

“Хлопчики були на зворотному шляху, коли їх зупинили таліби, які їх жорстоко стратили. Обидва вони були безневинними дітьми, що не мають нічого спільного з афганською владою та іноземцями”, – зазначив Джамал Ага.

Бойовики “Талібан” за останні два роки обезголовили десятки людей, звинувативши їх у наданні допомоги уряду і його іноземним покровителям на чолі з США. У липні минулого року в тому ж районі провінції Кандагар таліби обезголовили хлопчика 16 років, звинувативши його в шпигунстві на користь уряду. У серпні того ж року бойовики викрали і по-звірячому розправилися з дівчинкою шести років і хлопчиком 12 років.
Loading...Залишити коментар