Телеканал звернувся до Порошенка через погрози співробітникам

4

Телеканал Newsone у зв’язку із погрозами співробітникам каналу на своєму офіційному сайті звернувся до президента України Петра Порошенка з проханням не залишатися осторонь від того, що відбувається.

Також телеканал звернувся до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з проханням оцінити заяви свого радника Іллі Ківи з правової точки зору.

«Співробітникам телеканалу NewsOne стали надходити численні загрози в зв’язку з виходом сюжету на російському телеканалі. Протягом декількох днів в ЗМІ і соцмережах з’явилася маса повідомлень, адресованих телеканалу NewsOne, які змусили переживати за безпеку кожного співробітника», – йдеться в повідомленні.

Представник телеканалу привів в приклад, як Ківа відкрито погрожував співробітникам телеканалу на своїй сторінці в Facebook.

«Ми повинні, ми зобов’язані заткнути рот кремлівській пропаганді, що віщає через ватний канал NewsOne», – написав Ківа.
Loading...4 Comments

  1. Громадянин on

    Це кубло треба просто розігнати, а хазяїна – на палю.
    Подивіться на їх ведучих: Червоненко каже: “нехай згорить ця країна” (падлюка вдягнув вишиванку і публічно розмовляє не своєю мовою, а пропагує ворожу), Рабінович – двічі “несудимий” (когось нагадав) крадій народного добра, без ґрунтовної освіти повчає (знов таки не своєю мовою) українців, як треба боятися і не “провокувати” його братів у Московії… Не вистачить місця, щоб весь цей рядок “українців” охарактеризувати .
    Одне слово – ВОРОГИ.

  2. мирослав on

    а дe заxовали свій діамаHт гeрмаH? закрити цe гадючe кубло!

Залишити коментар