Теракти ісламісти проводять по всьому світу мало не щодня, але це мало турбує європейців, - Авраам Шмулевич - Перший Соціальний

Теракти ісламісти проводять по всьому світу мало не щодня, але це мало турбує європейців, – Авраам Шмулевич

0

islam+10796967996

Авраам Шмулевич, президент Інституту східного партнерства (Єрусалим), опублікував в українських ЗМІ свою думку щодо ситуації навколо стихійної боязні терактів у Європі.

На його думку, щоб зрозуміти наміри терористів, слід для початку вивчити історію мусульманського світу та їхню релігію, адже згідно її канонів лише мусульмани мають повне право володіти світом і лише їхня релігія є істинною.

Такі організації як “Аль-Каїда” та низка інших вважають, що саме зараз наступив час звільнитись від колонізаторських оков “білої людини” та розпочати відродження ісламу. Однак, як пише Шмулевич, не всі мусульмани радикально налаштовані, і зараз точаться суперечки в ісламському світі з цього приводу.

Теракт в Парижі, зі слів Авраама Шмулевича, не є чимось новим. Ісламісти щодня проводять теракти по всьому світу, але коли вони вбивають “кафірів” вдалі від європейських столиць, то на це ніхто не звертає уваги: Ізраїль, Ірак, Африка, Індія, Китай та ін. країни є постійними жертвами цього явища.

Практично ніхто не знає, що на наступний день після вбивств в Парижі, відбулось одразу два теракти: в ліванському Тріполі та в Нігерії.

Щодо України, то Шмулевич зазначив, що її територія знаходиться на важливих шляхах ісламу. ЇЇ значна частина колись входила до великої ісламської держави, про що ісламісти пам’ятають.
Loading...Залишити коментар