Терпіння шахтарів Волині на межі

0

vugillja

Як стверджують профспілкові активісти шахти №1 «Нововолинська», після переведення шахти зі складу ДП «Волиньвугілля» та підпорядкування її Управлінню з реструктуризації та закриття вугільних підприємств, життя шахтарів не покращилось.

Борги із зарплати зростають, добуте вугілля не реалізується і перспектив у колективу практично немає.

«З нами частково розрахувалися за червень, а коли видадуть решту заробленого, ніхто не може відповісти. Навіть на День шахтаря, коли майже всім гірникам здійснили хоч якісь виплати, ми залишилися без грошей. Хоча шахта має видобутий концентрат і навіть постачила його для збагачення на ПАТ «Львівська вугільна компанія», але наша продукція не відвантажується з різних причин. То відсутні вагони, то хтось щось переплутав, то фабрика простоює. На мою ж думку, головна причина – незацікавленість влади у розвитку української вугільної галузі», – – розповідає голова первинної організації НПГУ шахти Анатолій Мухамеджанов.

Що робити далі, профспілковці та шахтарі будуть вирішувати після технічної наради Міністерства енергетики та вугільної промисловості, на яку збираються поїхати керівники підприємства та профспілковці.
Loading...Залишити коментар