Тимошенко системно пропускає засідання, де голосують проти РФ

0

Лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко системно відсутня у Верховній Раді під час голосувань проти Росії.

Про це в кулуарах Верховної Ради заявив голова фракції “Блоку Петра Порошенко” Артур Герасимов, коментуючи голосування за припинення дії Договору про дружбу з Росією з 1 квітня 2019 року, повідомляє прес-служба БПП.

Він зазначив, що після подій 25 листопада цього року – це було обов’язкове рішення Парламенту.

“Я не розумію тих, хто говорив, що це технічне рішення, що ми не повинні його приймати і таке інше. Сьогодні парламент продемонстрував єдність між фракціями, єдність з Президентом Петром Порошенком”, – підкреслив Герасимов.

Голова фракції також підкреслив, що це вже третій вотум довіри парламенту Президенту України.

“За зміни до Конституції Парламент дав 311 голосів, 276 голосів за введення воєнного стану і 277 голосів сьогодні Парламент дав за непродовження дії Договору про дружбу з РФ”, – сказав Герасимов.

У той же час, він звернув увагу на те, що під час голосування за непродовження дії Договору в залі була відсутня голова фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко.

“Якщо чесно, мене дуже засмутило те, що в сесійній залі під час голосування не було Юлії Тимошенко”, – додав Герасимов.

Він також заявив, що її відсутність під час голосувань проти Росії носить системний характер.

“Ми не бачили її і немає її голосу, коли голосували питання визнання Росії країною-агресором. Ми не бачили її і немає її голосу, коли голосувалися дуже багато законів про засудження країни-агресора. І сьогодні, на жаль, вона знову була відсутня в залі. Сьогодні ми в черговий раз побачили, хто є хто “, – підкреслив Герасимов.

 
Loading...Залишити коментар