Торговельну мережу "Цитрус" звинуватили в сексизмі - Перший Соціальний

Торговельну мережу “Цитрус” звинуватили в сексизмі

0

Торговельну мережу “Цитрус” звинуватили в сексизмі через поширення дискримінаційною по відношенню до жінок реклами.

Відповідну заяву оприлюднила в Facebook громадська організація “Ліга захисту прав жінок” Гармонія рівних “.

Зокрема, зазначається, що в рекламі мережі “Цитрус” спостерігається “трансляція гендерних стереотипів”, а також приниження гідності жінок.

“Ми, представники громадського сектору, обурені численними фактами об’єкивізації жінок, приниження їхньої гідності, трансляції гендерних стереотипів в рекламі торгівельної мережі «Цитрус». Таке явище є постійним і системним, воно дискредитує саму компанію та віддаляє Україну від європейських практик ведення бізнесу та стандартів суспільного життя.

Натяки «нижче поясу» та відвертий глум над жінками стали своєрідним фірмовим почерком компанії. Тиражуються рекламні гасла на кшталт «Взяла кредит, а не те, що ти подумав», «Розмір твого резюме – це не головне», «Подарунок кращий за кекс» тощо. Як правило, все це супроводжується еротизованими зображеннями жінок. Викликає подив таке презирство до споживачів. Вважаємо, що не можна розраховувати на успіх в бізнесі й в той же час втоптувати в багно своїх покупців.

Ліга захисту прав жінок «Гармонія рівних» вимагає від торгівельної мережі «Цитрус»:
✔️Публічно вибачитись за численні факти дискримінаційної реклами.

✔️Змінити свій маркетинговий підхід. Зокрема, ставитись з повагою як до чоловіків, так і до жінок.

✔️Не списувати на креатив все те вульгаризоване неподобство, яке «Цитрус» демонструє в якості реклами.

✔️Ознайомитись і взяти на озброєння європейські практики та стандарти рекламної галузі.

У випадку, якщо компанія не прислухається до голосу громадськості, Ліга захисту прав жінок та її однодумці залишають за собою право ініціювати кампанію бойкоту магазинів мережі «Цитрус».

Переконані, що шлях взаємної поваги є безальтернативним для українського суспільства. Бізнес побудований на приниженні половини українських громадян не може бути успішним та приречений на презирство з боку людей, які мають власне почуття гідності та самоповагу.”, – написано в повідомленні.
Loading...Залишити коментар