Торжество контрреволюції

0

revolyuciya_gidnosti

Президент Порошенко днями видав указ про відзначення дня “Гідності та Свободи” як державного свята. Всі чиновники та мери почали навперебій вітати українців з нововведеним святом.

Однак, найбільшим цинізмом відзначаються ті, хто рік тому активно підтримував “Антимайдан” та режим Януковича. Так, наприклад, мер Рівного Володимир Хомко привітав містян зі святом.

“Саме 21 листопада минулого року українці продемонстрували прагнення змінити хід історії і напрямок розвитку держави, показали світові свою волю до свободи, саме тоді в Україні розпочався Євромайдан…”, – йдеться у привітанні мера. Однак, рік тому саме з подачі мера Хомка в місті заборонили мирні зібрання.

Судді рівненського адміністративного окружного суду неодноразово забороняли акції під час Євромайдану і кожного разу це було за поданням мера.

Ці рішення відмінили аж в березні.

Не менш цікава ситуація в Ужгороді. Вчора, 20 листопада, в переддень річниці Майдану місцева сесія міської ради прийняла рішення про призначення нового в.о. міського голови. Ним став регіонал, завсідник “Антимайдану” Богдан Андріїв.

Мабуть, він теж найближчим часом видасть привітання для українців.

Нагадаємо, одесити розіб’ють перед управлінням міліції наметове містечко і будуть чекати розгону, адже всі міліціонери, які робили це рік тому, продовжують працювати.
Loading...Залишити коментар