Трагедія на сміттєзвалищі вдарить по Садовому

2

grybovychi

В соціальних мережах не вщухають заклики прийти на позачергову сесію Львівської міської ради та висловитись, що до вчорашньої трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі.

Велика частина львівських користувачів Facebook вважають, що провина за загиблих рятувальників лежить в першу чергу на міському голові Андрію Садовому та його чиновниках. За інформацією, яку оприлюднили міські депутати від партії «УКРОП», за часів каденції Садового побудувати сміттєпереробний завод пропонували 43 фірми з 14 країн світу.

«Свої послуги пропонували фірми із США, Канади, Німеччини, Франції, Італії, Австрії, Нідерландів, Мальти, Чехії, Польщі, Туреччини, Латвії, Росії, України. Повний перелік тих, хто звертався із пропозиціями до міського голови Львова, нарешті, наданий у відповіді на запит депутатів від УКРОПу, що подали після чергового виливу води з гудронами на Грибовицькому сміттєзвалищі 12 січня цього року

Про головне, причини відмови, не повідомлено, тому УКРОП залишає за собою право спитати у міської влади вдруге і конкретно:

– Чи була однією з умов у переговорах вимога залишити право на вивіз сміття за фірмою, що сьогодні здійснює такі послуги у Львові?

– Чи вимагали від інвесторів, як одну із умов угоди, платити за сміття, що буде завозитися на сміттєзвалище? Зокрема, через фірму, яка вивозить сміття зі Львова зараз?

– Якщо так, то чи не стало це головною причиною відмови у співпраці?

– Чи проводився відкритий конкурс на право надавати послуги з вивезення сміття з м. Львова?

– Якщо так, то на яких умовах фірма, що отримала право на вивіз сміття, стала переможцем?

– На скільки років з фірмою заключна угода із вивезення сміття зі м. Львова?

– Чи є можливість проведення нового конкурсу? Оскільки, переважно, інвестори, що пропонують вирішення проблеми із Грибовицьким сміттєзвалищем, надають весь комплекс послуг, включно із встановленням сміттєвих баків та вивозом сміття із міста», -пишуть в заяві депутатів партії «УКРОП» у Львівській міській раді.

Нагадаємо, вчора 30 травня, приблизно о 15.00 на Грибовицькому звалищі стався зсув сміття, внаслідок чого під завалом опинилися 4 рятувальників.
Loading...